Як створити бізнес сторінку в Інстаграм: інструкція

2023-10-25 09:28
470
Ця стаття на мовах: UA / RU

Стаття у розділах:

Бізнес-інструкції Бізнес і фінанси

Зміст

Відмінності між особистими та бізнес-профілями в Instagram належить усвідомлювати в контексті їхньої ролі як засобів взаємодії з аудиторією. Бізнес-акаунт у цій платформі виступає не просто як осередок особистої експресії, але й як інструмент для стратегічного просування та аналізу.

Звернувши увагу на перехід від особистої до бізнес-сфери, власник здобуває доступ до різноманітних рекламних можливостей, що стають доступними завдяки перетворенню профілю. Це відкриває двері до цільової аудиторії з використанням засобів таргетингу та продуктових підказок, що максимізують здатність досягати інтересуючих сегментів ринку.

Поряд із цим, перехід на бізнес-платформу дозволяє здійснювати глибокий аналіз даних завдяки розширеній аналітиці. Відстеження показників взаємодії аудиторії з публікаціями, аналіз ефективності рекламних кампаній та вимірювання конверсій — усі ці функції надають можливість власнику зорієнтувати свою стратегію на підставі об'єктивних даних.

У даному матеріалі ми розкриємо покроковий підхід до створення та налаштування бізнес-аккаунта в Instagram. Основний акцент буде зроблено на оптимальному використанні доступних інструментів, що дозволяють досягти найкращих результатів у плані просування та взаємодії з цільовою аудиторією. Наше покрокове пояснення також враховуватиме сучасні тенденції та рекомендації для забезпечення високої конкурентоспроможності у цифровому просторі.

Процес створення бізнес-профілю в Instagram: кроки для успішного старту

Запуск офіційного бізнес-профілю на Facebook

Обов’язковою умовою використання бізнес-аккаунту в «Інстаграм» є його прив’язка до додаткової сторінки в іншому сервісі компанії Meta — соціальній мереж Facebook. Це дозволить отримати доступ до ключових статистичних та рекламних інструментів, котрі беззаперечно корисні в успішному просуванні бізнесу.

Найперше — потрібно авторизуватися в «Фейсбуку» через особистий аккаунт та перейти до вкладки під назвою «Сторінки». Там буде підпункт «Створити сторінку» після кліку по якому варто буде визначитися з такими параметрами, як:

 1. Категорія сторінки — характеризує  конкретний тип бізнесу, у якому зайнята компанія.
 2. Назва сторінки — найчастіше використовується офіційна назва магазину, бренду, компанії.
 3. Посилання на сайт — закріплюється для переходу відвідувачів на офіційні ресурси, якщо такі є.
 4. Фото і обкладинка — основні косметичні параметри, котрі будуть відрізняти сторінку від інших і першими «кидатися в очі».

Досвідчені користувачі радять використовувати для логотип, розміри якого в рамках фотографії / картинки не перевищують 20х20 пікселів. Інакше буде вірогідність того, що в момент, коли Facebook автоматично обріже завантажену світлину до розміру 40х40 пікселів, то «під ніж» потрапить і якийсь важливий елемент лого. Також не зайвим буде орієнтуватися у тому, що обкладинка має максимальний розмір — 820х312 пікселів. Хоча, при цьому, на мобільних девайсах картинка найчастіше буде «різатися» до 640х360 пікселів.

На даному етапі ваша сторінка буде успішно створена. Для того, щоб  не упускати можливості ефективного просування також і у Facebook, радять підключитися до Commerce Manager, який дозволяє керувати асортиментом і користуватися статистичними інструментами. В ньому ж присутня можливість більш глибоких налаштувань магазину та каталогу присутніх у ньому товарів.

Трансформація типу облікового запису в Instagram

На даному етапі необхідно мати вже створений аккаунт в Instagram. Після цього треба виконати такі дії:

 • перейти до розділу «Налаштування»;
 • обрати пункт «Обліковий запис»;
 • клікнути по підпункту «Перейдіть на професійний обліковий запис».

 

В подальшому потрібно також буде зайнятися наступними налаштуваннями:

 1. Обрати категорію бізнесу.
 2. Визначитися з типом облікового запису (доступні два варіанти, серед яких: бізнесова та авторська сторінка).
 3. Додати різноманітну контактну інформацію.
 4. Підключити аккаунт до бізнес-сторінки у Facebook (якщо попередньо було проведене налаштування Центру облікових записів Facebook, то підключення і синхронізація будуть проведені автоматичними механізмами).

От і все. Після даних кроків ви стаєте власником повноцінної бізнес-сторінка Instagram.

 

Але бувають випадки, коли прив’язати «Фейсбук» по тій чи іншій причині не вдається. Спочатку переконайтеся, що ви точно адміністратор тієї сторінки, яка повинна «підтягнутися» до Інстаграму. Також можна:

 • обрати варіант «Не підключатися до Facebook зараз»;
 • перейти до налаштувань Фейсбук-сторінки;
 • обрати там пункт Instagram і клікнути по «Зв’язати зараз»;
 • ввести облікові відомості входу;
 • дочекатись приєднання.

Оптимальне налаштування бізнес-аккаунту в Instagram

Після старту функціонування повноцінного бізнес-аккаунту Instagram, перш за все, рекомендується приділити увагу тому, щоб ця сторінка стала зручною, інформативною та зручною для потенційних гостів та підписників. Варто зробити наступне:

 • заповнити основні відомості профілю;
 • оформити підписку на схожі за тематикою сторінки;
 • вислати запрошення до підписки друзям, які стануть основою первинної бази підписників;
 • зробити якісні перші публікації.

На старті наполегливо рекомендується додати до сторінки способи зв’язку. Кнопка «Зв’язатися» допоможе користувачам отримувати ваш телефонний номер, email, адресу (якщо вони будуть вказані). В подальшому у адміністратора завжди є можливість видалити, сховати або відредагувати цю інформацію за необхідності.

Можливості бізнес-профілю Instagram

Статистичні можливості

Відкриваючи двері до потужного інструментарію платформи Instagram для бізнесу, ми отримуємо можливість аналізувати й оптимізовувати діяльність в інтернеті з погляду експертності та зростаючої конкурентоспроможності.

У світлі активного використання облікового запису, на перший план виходять ключові показники активності. Ці показники охоплюють такі складові, як: відвідування профілю, натискання на кнопки зв’язку, кількість унікальних користувачів, які мали змогу ознайомитися з вашим контентом. До цього також входять інструментарій, які враховує кожен перегляд, будь то перший або повторний.

Можливість моніторингу дозволяє слідкувати за відгуками на контент. Кожен допис, історія, а також відео мають свої метрики. Зокрема, ці показники включають збереження, поширення, а також кліки на ваш профіль та сайт. Деталі про джерела показів допомагають визначити, як і де саме ваша аудиторія взаємодіє з вмістом.

Аналізуючи статистику, ви отримаєте звітність про вікову групу, стать та географічне положення вашої аудиторії. Також буде доступний аналіз зростання аудиторії за конкретний період часу, або визначення годин і днів, коли активність аудиторії досягає свого максимуму.

Завдяки цим інструментам, ви можете здійснювати усвідомлені стратегічні кроки для зміцнення присутності на платформі та досягнення бажаних результатів в світі онлайн-бізнесу.

Рекламні можливості

Відкриваючи двері до незрівняних можливостей рекламування на платформі Instagram, ми занурюємося у світ професійного просування та зростання, де стратегічність і ефективність стають ключовими складовими. Проявити унікальність бренду та відповідність цілям рекламної кампанії – ось що насправді має значення.

Процес рекламування розпочинається вибором головної цілі: чи то збільшення відвідування вашого профілю, привернення трафіку на сайт, або отримання більше повідомлень. Можливість використання таргетованої реклами Instagram, або самостійна настройка параметрів, дозволяють вам контролювати спрямованість кампанії на вашу цільову аудиторію.

Важливим елементом є вибір бюджету та тривалості кампанії. Наприклад, розміщення реклами обсягом $5 на день протягом тижня може привернути від 3 до 8 тисяч охоплень. Змінюючи бюджет і тривалість, ви отримуєте можливість управляти рекламними витратами та результативністю відповідно до ваших цілей.

Однак, рекламні можливості на Instagram виявляються далеко не лише в платних кампаніях. Бізнес-акаунт надає можливість створювати брендований контент, одобряти позначення вас як бізнес-партнера та самостійно подавати власні позначення.

Удосконалюючи свій підхід до рекламних можливостей Instagram, ви відкриваєте ворота для ефективного просування, яке базується на стратегічних рішеннях, уважному аналізі та спрямованості на досягнення ваших бізнес-цілей.

Інтеграція Instagram Shopping

У світі активного цифрового бізнесу, інтеграція Instagram Shopping стає невід'ємною частиною стратегії взаємодії зі споживачами. Цей інноваційний сервіс відкриває перед вами віртуальний торговельний простір, де зручність та легкість покупок зливаються в єдиний потік. Перетворюючи дописи на візуальний асортимент, ви відкриваєте двері до глибокого взаємодії з вашою аудиторією.

По-суті, Instagram Shopping дозволяє маркувати продукти на ваших постах за допомогою спеціальних тегів. Ці теги діють як віртуальні вітрини, де відвідувачі можуть легко перейти до сторінки з детальним описом товару, ціною та навіть посиланням на ваш сайт для здійснення покупки. Ця інтуїтивно зрозуміла система допомагає клієнтам знайти та придбати потрібні продукти з легкістю.

На сьогоднішній день, незважаючи на зростаючий попит, ця функціональність ще не доступна для українських користувачів. Але на ринку цифрового розвитку все постійно змінюється, і можливо, незабаром ви також зможете насолоджуватися перевагами Instagram Shopping.

Оптимізоване управління профілями з єдиного центру

В сучасному вимірі цифрового бізнесу, оптимізоване управління вашими профілями стає ключовою складовою взаємодії зі споживачами. Швидка реакція на запити, вчасне відповіді та налагодження рекламних кампаній — це лише кілька аспектів, які вимагають ефективного керування. Саме з цією метою вступає на сцену Facebook Business Suite — центр керування, де ваші профілі Facebook, Instagram та WhatsApp об’єднуються для максимальної продуктивності.

Ця інноваційна платформа надає вам можливість:

Створювати шаблони відповідей — ви можете заздалегідь підготувати шаблони відповідей та призначити їм комбінації клавіш для швидкого відповідання на питання або коментарі.

 1. Ефективно взаємодіяти з аудиторією — зручно відповідати на повідомлення та коментарі, підтримуючи активний діалог з вашими клієнтами.
 2. Запускати рекламні кампанії — миттєво запускайте та контролюйте рекламні кампанії безпосередньо з центру керування.
 3. Оновлювати контактну інформацію — можливість перегляду та редагування контактних даних у зручному форматі допомагає підтримувати актуальну інформацію.
 4. Публікувати дописи одночасно — ви можете публікувати дописи одночасно на Facebook та Instagram, зекономивши час та зберігши єдність контенту.
 5. Забезпечити синхронізацію даних — зміни, внесені в контактних даних компанії на одній платформі, автоматично відображатимуться на інших, що дозволяє уникнути невідповідностей та забезпечити єдність інформації.

Цей центр управління є вашим надійним союзником у світі цифрового бізнесу, який допоможе зберегти час та зусилля, гарантуючи злагоджену та ефективну роботу бренду на всіх платформах.Ви експерт? Поділіться досвідом на busyb
Сподобалась стаття? Читайте нас в телеграм